آرایش خانم های کارمند پر مشغله – بهترین راه حل چیست؟

بهترین راه حل آرایشی برای خانم های کارمند بدون وقت

اگه شما کارمند هستید یا خانم کارآفرینی که وقت سر خاروندن به طور روزانه ندارید، حتما با این مشکل روبه رو شدید که آرایش کردن قبل از رفتن به محل کارتون، خیلی وقت گیره. اغلب اطرافیان خانم های پر مشغله، اونها رو با صورت بی روح می بینن و حتی این موضوع رو به روشون هم میارن.

خب حالا وقت راه حله!!!!

بهترین راه حل برای این خانم های کارمند، آرایش با ماندگاری بیشتره. بله، آرایشی که با شست و شو و حمام کردن از بین نمیره. آرایش های ماندگار شامل موارد زیر میشه:

  1. تاتو ابرو-میکروبلیدینگ-میکروپیگمنتیشن (ماندگاری ۳-۶ ماه)
  2. تاتو خط چشم  (ماندگاری ۳-۶ ماه)
  3. تاتو لب  (ماندگاری ۳-۶ ماه)
  4. اکستنشن مژه  (ماندگاری ۳-۴ هفته)
  5. رنگ مو  (ماندگاری ۳-۴ ماه)
  6. کاشت ناخن  (ماندگاری ۲-۳ هفته)
  7. اکستنشن مو (ماندگاری ۶-۱۲ ماه)

   

اینها آرایش هایی هستن که لازم نیست خانم های پر مشغله هر روز صبح وقتشون رو صرف کنن تا زیباتر دیده بشن. الان این سوال تو ذهنتون پیش میاد که آیا نباید وقت برای انجام این آرایش های ماندگارتر صرف کرد و ترمیمشون کرد. این مورد رو هم ما براتون مورد بررسی قرار دادیدم.

فرض کنید شما هر روز ۵ الی ۱۰ دقیقه وقت صرف میکنید تا خط ابروتون رو درست کنید و ابروتون رو پرپشت تر به نظر برسونید. حالا اگه هر روز این کار رو انجام بدید، باید به صورت ماهانه ۳ ساعت حداقل وقت صرف کنید تا هر جا میرید ابروتون رو زیباتر به نظر برسونید. حالا اگه بتونید یا نتونید این کار رو اصولی انجام بدید. اما برای انجام تاتو ابرو، شما باید فقط ۱ ساعت وقت صرف کنید تا به سالن برید و بعد از ۳ الی ۴ ماه، ۱ ساعت دیگه وقت صرف کنید تا ترمیمش کنید.

ولی عجله نکنید، قبل از انجام کارهای آرایش ماندگار، نسبت به مواد و آرتیستی که انتخاب می کنید، دقت بیشتری کنید، چون این نوع آرایش ها حساس تر می باشند و باید با ظرافت و فن خاصی انجام شوند تا به سلامت و زیبایی شما آسیبی نرسد. کلاه برداران زیادی در این بازار هستند که شما میتواند با خواندن این مقاله، کلاهبرداران بازار تاتو صورت (میکروبلیدینگ کاران و میکروپیگمنتیشن کاران) را تشخیص دهید.

برای مطالب آموزشی بیشتر، به این قسمت از سایت آکادمی نازلین مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *