آموزش پدیکور و وسایل مورد نیاز

آموزش پدیکور

انجام یک پدیکور صحیح به صورت ماهانه علاوه  بر زیابیی ناخن ها باعث سلامتی عمومی بدن و رفع کسالت های ناشی ازفعالیت های روزمره و همچنین بهبود گردش خون می گردد.

مزایای کلاس های آموزش کاشت ناخن,مانیکور و آموزش پدیکور آکادمی زیبایی نازلین:

✅ پشتیبانی دائم تمام هنرجویان تا ورود به بازار کار توسط مدرسین مرکز آموزش کاشت ناخن نازلین انجام خواهد گرفت.

✅ بروز ترین متدها و تکنیک های کاشت و دیزاین ناخن تحت نظر بهترین مربیان بین المللی گرید A (با سرپرستی خانم علیزاده) به هنرجویان آموزش داده می شود.

✅ معرفی هنرجویان به سالن های زیبایی تهران و شهرستان ها، پس از گذراندن دوره های آموزش کاشت ناخن و اخذ مدرک انجام خواهد گرفت.

✅ اسکان رایگان ویژه هنرجویان شهرستان، در خوابگاه دخترانه نزدیک به آکادمی زیبایی نازلین

✅ در تمام دوره های آموزشی کاشت ناخن، مواد و تجهیزات از آکادمی نازلین می باشد.

✅ درسترسی آسان هنرجویان به آکادمی نازلین توسط مترو قلهک

اهداء مدرک معتبر و بین المللی (QAL و TAP انگلستان با کد رجیستر) پس از اتمام دوره های آموزش کاشت و دیزاین ناخن

مدارک بین المللی کاشت ناخن آکادمی نازلین، به همراه کد رجیستر و قابل پیگیری می باشد و توسط موسسات QAL و TAP انگلستان مورد تایید و اعتبار سنجی قرار میگیرد. برای هنرجویانی که تمایل به مهاجرت دارند، این مدارک بسیار حائز اهمیت خواهد بود و همچنین برای هنرجویان فعال در داخل کشور، مدارک بین المللی آکادمی نازلین، سبب افزایش اعتبار آنها در سال ها شده است.

 

برای کسب اطلاعات از چگونگی کلاس ها و هزینه ها و تخفیفات به صفحه آموزش کاشت ناخن مراجعه کنید

آموزش پدیکور کلاسیک :

ابتدا ناخن های پا توسط  ناخن گیر کوتاه می شود و به وسیله فایل دستی (سوهان دستی) فرم ناخن ها را مرتب کرده و بعد با ابزار پوشر یا عقب زن کلیه کوتیکول های اضافی دور ناخن را از سطح ناخن جدا کرده و به عقب هل می دهیم.

پوشر و عقب زن کوتیکول

پوشر و عقب زن کوتیکول

فرم دادن ناخن با سوهان دستی

فرم دادن ناخن با سوهان دستی

 

بعد از انجام این کار هر دو پا را به مدت نیم ساعت داخل وان اسپا (وان مانیکور) که حاوی آب گرم, نمک دریایی مخصوص اسپا و نرم کننده های مخصوص اسپا که در بازار موجود است قرار می دهیم(برای پدیکور با کیفیت تر می توانیم از کوکتل های جوشان پدیکور که در بازار به همین نام هستند داخل وان اسپا استفاده کنید ). بعد از اتمام ۳۰ دقیقه  هر دو پا را از وان اسپا خارج نموده و با حوله یک بار مصرف خشک می نماییم.

وان اسپا

وان اسپا

در صورتی که پوست پای شخص حاوی تیرگی و یا زبری باشد با کرم اسکراب قسمت های تیره را ماساژ میدهیم و لایه برداری انجام می دهیم و پاها را شسته و دوباره خشک میکینم.

حالا کوتیکول های دور ناخن بسیار نرم شده اند و می توانید به راحتی با ابزار نیپر یا همان گوشت گیر و یا قیچی مانیکور از ابتدای نقطه خروج یک سمت ناخن تا انتهای نقطه خروج سمت دیگر ناخن کلیه کوتیکول ها را بر میداریم و دور ناخن را تمیز میکینم سپس به وسیله یک بافر نرم سطح ناخن را بافر میکشیم تا هرگونه شیار و برجستگی از سطح ناخن ها از بین برود و سطحی صاف و صیقلی ایجاد شود و بعد دوباره روی سطح ناخن را پلیش می کشیم.

در مرحله بعد به درخواست و سلیقه مشتری لاک زده و در آخر با یک تاپ کت و یا برق ناخن صدف ناخن را کاور و زیبا میکینم.

در پایان کار از کرم های ویتامینه پوست و روشن کننده ها استفاده میکینم و روی پا را ماساژ میدهیم و اجازه میدهیم تا مواد جذب پوست شود بعد از ویتامینه کردن و انتهای کار طراوت و شادابی پوست و ناخن ها به وضوح مشاهده می شود.

آموزش پدیکور ناخن

آموزش پدیکور ناخن

آموزش پدیکور درمانی به همراه کف سابی

این نوع پدیکور که گاهی به اسم کراتین تراپی هم از آن یاد می شود بهترین روش برای از بین بردن ترک ها و پوسته های زاید میان انگشتان پا می باشدو به دو روش خشک و خیس انجام می شود.

در روش خشک: ابتدا به وسیله سوهان های مخصوص کف سابی با درجه های مختلف کف پا, پاشنه پا و زیر انگشتان پا را می ساییم تا همه پوسته ها و ترک ها تا حای ممکن از بین برود به این کار کف سابی می گویند.

سوهان مخصوص کف سابی

سوهان مخصوص کف سابی

سوهان کشیدن کف پا

سوهان کشیدن کف پا

 

بعد از انجام کف سابی هر دو پا را تا مچ  داخل پاپوش های حاوی کراتین و مواد درمان کننده به مدت سی تا چهل دقیقه قرار میدهیم (میتوانید این مواد را داخل کیسه فریزر قرار دهید و پا را داخل کیسه کرده و نگه دارید ). بعد از این مدت پاها را از داخل پاپوش ها خارج نموده و به خوبی ماساژ می دهیم تا مواد کراتینه حذب پوست شود.

پا پوش حاوی کراتین

پا پوش حاوی کراتین

این روش برای افرادی که ترک های شدید پا و پوست های حساسی دارند پیشنهاد می شود و بهتر است که بعد از اناجم کف سابی از کرم های مکل کراتین پا در داخل منزل استفاده گردد.

قبل و بعدکراتین تراپی

قبل و بعدکراتین تراپی

کف سابی خیس :

در این روش پاها را به مدت سی دقیقه داخل وان اسپا که با محلولی که قبلا توضیح دادیم قرار می دهیم و بعد از این مدت پا ها را از داخل وان خارج نموده و با حوله یکبار مصرف خشک میکینم و با تیغ پدیکور اقدام به برداشتن پوست های برجسته می کنیم( این روش بسیار تخصصی می باشد و برای انجام آن نیاز به آموزش های آکادمیک است) سپس به وسیله رنده پدیکور پوست های ریز باقی مانده را بر میداریم در مرحله بعدی با کرم های اسکراپ قوی پوست پا را ماساژ داده و می شوریم و بعد برای شادابی و نرم شدن پوست پا از کرم های مغذی پوست استفاده میکینم.

تیغ پدیکور

تیغ پدیکور

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره های آموزش کاشت ناخن و مانیکور و پدیکور:

  1. در ساعات اداری با شماره تلفن ۲۲۶۲۳۴۸۶-۰۲۱ تماس بگیرید.
  2. در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل با شماره تلفن ۰۹۰۱۷۶۶۰۵۸۶ (خانم علیزاده) تماس بگیرید.

آدرس: تهران- خیابان دکتر شریعتی- روبرو مترو قلهک- پلاک ۱۵۲۱ (ساختمان ASP)- طبقه چهارم- واحد ۴۶

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *