تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت ظاهر هاشور در میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

ظاهر هاشور در هر دو روش بسیار شبه و میتوان گفت یکسان است. چراکه ضخامت سوزن آنهای یکسان است.

ماندگاری در میکروبلیدینگ و میکروگیمنتیشن

ماندگاری هاشور در آنها متفاوت است. در روش میکرو بلیدینگ، دوام رنگ در پوست مانند میکروپیگمنتیشن است با این تفاوت که در روش کار با ماشین بعد ازمدتی کمرنگ یا تغییر رنگ میدهد و بنابر پوست شما به رنگ های قرمز، سبز و بنفش و دودی گرایش پیدا می کند، ولی در روش میکروبلیدینگ، بعد از حدود یکسال، رنگ بطور کامل محو می شود. چرا که فشار سوزن بر روی پوست با نیروی دست سطحی تر است و رنگ در لایه اولیه پوست قرار میگیرد.

تفاوت هزینه در میکروبلیدینگ و پیگمنتیشن

همچنین گفتنیست هزینه هاشور در روش میکروبلیدینگ بیشتر از روش میکروپیگمنتیشن است. این امر برای خانم هایی که به مد علاقه مند و البته با تغییر سن و چهر می خواهند ابروی متناسب با چهره شان داشته باشند، بسیار قابل توجه است.

تفاوت در قلم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت این دو روش در نوع قلم مورد استفاده می باشد، در روش میکروبلیدینگ از قلم بلید استفاده می شود که به صورت دستی و بدون موتور است و دارای سوزن های یکبار مصرف فلت یا اسلوپ می باشد که با فشار دست، سوزن به صورت مو و هاشور روی پوست حرکت داده می شود. اما در روش میکروپیگمنتیشن قلم هاشور دارای موتور برقی با قابلیت تنظیم دور موتور است.

توصیه آرتیست های سالن نازلین در مورد استفاده از این دو روش

شما اگر دفعه اول هست که می خواهید اقدام به انجام میکروبلیدینگ یا  میکروپیگمنتیشن کنید و هنوز مطمئن نیستید که این کار را دوست دارید یا خیر، بهتر است از میکروبلیدینگ استفاده کنید چون اگر از نتیجه کار راضی نباشید یا پشیمان شوید، به راحتی بعد از گذشتن ۴ الی ۵ ماه از بین می رود.