درآمد و بازار کار ناخن کاران چگونه است؟

در آمد و بازار کار ناخن کاران

شمایی که دارید این مطلب را می خوانید، حتما یکی از هنرجویان آرایشگری می باشید که در جستجوی حرفه یا آموزشگاهی مناسب هستند. ولی قبل از جستوجو، بهتره که ادامه این مطلب را بخوانید، چون ممکن هست که علاقتون را نسبت به حرفه کاشت و دیزاین ناخن بیشتر کنه و بدنبال حرفه های آرایشگری دیگه نروید.

ظرفیت سالن ها برای ناخن کاران

اول از همه شروع کنیم ببینیم که اگه شما حرفه ی ناخن کاری را یاد گرفتید، آیا می توانید به سرعت وارد سالن های زیبایی بشوید و شروع به کار کنید. حقیقت امر این هست که بعد از پایان دوره های آموزش کاشت  ناخن، اصولا شما باید یک دوره کار آموزی را طی کنید، یعنی به طور وردست در سالن های زیبایی که محیط واقعی کار شماست، در کنار یک ناخن کار حرفه ای دیگر شروع به کار کنید. اگر میزان تمرینتون زیاد باشد، در این صورت پس از ۲ ماه کار آموزی، به عنوان ناخن کار وارد سالن های زیبایی شوید. معمولا سالن های زیبایی در تهران، ۲-۳ ناخن کار جذب می کنند و طبق تخقیقات انجام شده توسط آکادمی زیبایی نازلین، به علت تقاظای بیشتر مشتریان برای انجام کار کاشت ناخن، سالن های زیبایی همواره به دنبال پر کردن جای خالی ناخن کاری در سالن خود می باشد. برای پی بردن به صحت این موضوع، می تواند ۱ الی ۲ روز در دیوار یا همشهری آگهی های سالن داران را در تمام مناطق تهران ببینید. پس نتیجه این که، جای خالی زیادی هنوز برای ناخن کاران در بازار است. این موضوع می تواند بسیار خوشحال کننده برای شما باشد اگر بیشتر به سمت یاد گیری این حرفه حرکت می کنید.

درآمد ناخن کاران

جواب این سوال که ناخن کاران چقدر درآمد دارند، مشکل است اما تحقیقات آکادمی زیبایی نازلین نشان می دهد که ناخن کاران حرفه ای و با سابقه، حدود ۱۰-۱۵ میلیون تومان، ناخن کاران نیمه حرفه ای حدود ۵-۱۰ میلیون تومان و ناخن کاران مبتدی، حدود ۲-۴ میلیون تومان در ماه درآمد دارند. البته بعضی ناخن کاران حرفه ای و فعال هم در سالن های مشهور تهران وجود دارند که به درآمد ۲۰-۳۰ میلیون تومان در ماه هم رسیده اند.

ناخن کاران در سالن های شهرستان ها

همانند حرفه های نوظهور آرایشگری (به مانند تاتو صورت، اکستنشن و غیره)، نیاز بسیار بیشتری در شهرستان ها به ناخن کاران می باشد. تعداد بسیاری هنرجویان شهرستان ها به تهران سفر کرده و می خواهند کاشت و دیزاین ناخن را به صورت حرفه ای آموزش ببینند. به طور مثال، در هفته ۵-۱۰ هنرجوی شهرستان های ایران (عمدتا از شمال ایران، اصفحان و کرج) به مدت ۳ الی ۴ روز در کلاس های آکادمی نازلین آموزش می بینند که در مقابل تعداد هنرجویان تهرانی عدد قابل توجهی است.

در آخر برای اطلاع از کلاس های آموزشی آکادمی زیبایی نازلین، می توانید اینجا کلیک کنید و یا با شماره تلفن ۲۲۶۲۳۴۸۶-۰۲۱ تماس بگیرید. امیدواریم که این مطلب علاقه ی شما را نسبت به این حرفه از دیدگاه کسب در آمد بالا برده باشد.

منابع: مدرسین آکادمی زیبایی نازلین

 

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *