آیا درد میکروبلیدینگ و میکروپیگمینتیشن صورت زیاد است؟

دیدن ویدئو هایی که در آنها خانم ها در حال انجام تاتو صورت هستند، دردناک به نظرمان میرسد، اما اگر دوست و آشنایی دارید که میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن روی چشم یا ابرویشان انجام داده اند، از آنها بپرسید، خواهند گفت که درد تاتو صورت فقط در حد برداشتن ابرو می باشد. همه مشتریان سالن زیبایی نازلین هم نظرشان همین هست و می گویند که بعد از ثانیه های اول انجام میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن و اعمال بی حسی، دیگر دردی تا آخر تاتو صورت احساس نمی کنند. البته که سابقه و حرفه ای بودن تاتو آرتیست از لازمه های کار میکروبلیدیگ یا میکروپیگمنتیشن هست. چرا که در اثر نبود تخصص کافی در این کار، شما باید درد زیاد به همراه خون ریزی را روی صورتتان متحمل شوید.

آرتیست های بین الملی سالن زیبایی نازلین، با بکارگیری به روز ترین متد های تاتو صورت، قادر به انجام میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بدون درد و حتی بدون استفاده از بی حسی می باشند. استفاده نکردن از بی حسی در این مورد، یکی از منحصر به فرد ترین متد های آرتیست های سالن زیبایی نازلین می باشد.

تاتو ابرو نازلین -قلهک

برای دیدن نمونه کار های تاتو آرتیست های سالن زیبایی نازلین، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به شماره ۲۲۶۲۳۷۸۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا به صفحه اینستاگرام نازلین مراجعه کنید: nazlin_beauty_center